Składy Ibwodowych Komisji Wyborczych na wybory do Europarlamentu w dniu 25-05-2014

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 1

 w Miastku

 

NZOZ „ONYX” os. Ceglane 1,  77 – 200 Miastko

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Hanna Jadwiga Sycz

Przewodniczący Komisji

2

Elżbieta Marianna Jodziewicz

Z-ca Przewodniczącego

3

Halina Teresa Moskal

Członek komisji

4

Mateusz Jan Szymański

Członek komisji

5

Małgorzata Katarzyna Zgadzaj

Członek komisji

6

Maria Nasindrowicz

Członek komisji

7

Ryszard Pupel

Członek komisji

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 2

 w Miastku

 

Siedziba Miejsko Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miastku

77-200 Miastko, ul. Konopnickiej 12

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Krystyna Magnowska

Przewodniczący Komisji

2

Aneta Duda

Z-ca Przewodniczącego

3

Jarosław Stanisław Tulika

Członek komisji

4

Marek Klepczarek

Członek komisji

5

Hubert Michał Wasielewski

Członek komisji

6

Katarzyna Szymczak

Członek komisji

7

Krzysztof Narloch

Członek komisji

 

 

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 3

 w Miastku

 

Przedszkole Miejskie Nr 3 w Miastku

77-200 Miastko, ul. Konopnickiej 10

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Danuta Jadwiga Bąk

Przewodniczący Komisji

2

Teresa Bogumiła Cieciórska

Z-ca Przewodniczącego

3

Danuta Chrośniak

Członek komisji

4

Ewa Katarzyna Zygmuntowicz

Członek komisji

5

Aleksander Lech Syrico

Członek komisji

6

Małgorzata Grażyna Andrzejewska

Członek komisji

7

Sylwia Adamiec

Członek komisji

  

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 4

 w Miastku

 

Państwowa Straż Pożarna w Miastku

77-200 Miastko, ul. Konst. 3-go Maja 2a

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Aleksandra Leszczyńska

Przewodniczący Komisji

2

Małgorzata Jeżewska - Springer

Z-ca Przewodniczącego

3

Agnieszka Bartoszewicz

Członek komisji

4

Danuta Gugulska

Członek komisji

5

Krystyna Anna Bober

Członek komisji

6

Paweł Grzegorz Zając

Członek komisji

7

Sylwia Bublewicz - Gocan

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 5

 w Miastku

 

Przedszkole Miejskie Nr 1 w Miastku

77-200 Miastko, ul. Koszalińska 19

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Ewa Elżbieta Gajkowska

Przewodniczący Komisji

2

Stanisława Narloch

Z-ca Przewodniczącego

3

Milena Maria Rudnik

Członek komisji

4

Mariusz Tandecki

Członek komisji

5

Aleksandra Batko

Członek komisji

6

Marcin Czesław Dolny

Członek komisji

7

Wiesława Wasiuta

Członek komisji

  

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 6

 w Miastku

 

Zespół Szkół  Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku

77-200 Miastko, ul. Młodzieżowa 3

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Eugeniusz Pietnoczka

Przewodniczący Komisji

2

Małgorzata Ostrowska

Z-ca Przewodniczącego

3

Piotr Paweł Rudnik

Członek komisji

4

Piotr Tandecki

Członek komisji

5

Mateusz Kuśnierz

Członek komisji

6

Joanna Wasiuta

Członek komisji

7

Ewa Joanna Wilkowska

Członek komisji

 

 

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 7

 w Miastku

 

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miastku

77-200 Miastko, ul. Kujawska 1

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Jan Tadeusz Żmudzki

Przewodniczący Komisji

2

Dariusz Adam Poprawa

Z-ca Przewodniczącego

3

Grażyna Iwona Olejniczak

Członek komisji

4

Maria Agnieszka Gajowiak

Członek komisji

5

Małgorzata Teresa Leoniuk

Członek komisji

6

Adrian Zenon Rudnik

Członek komisji

7

Agnieszka Ringwelska

Członek komisji

  

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 8

 w Miastku

 

Centrostal Konstrukcje Sp. z o.o.

77-200 Miastko, ul. Kaszubska  20

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Teresa Musialik

Przewodniczący Komisji

2

Justyna Klusek

Z-ca Przewodniczącego

3

Monika Maria Petryk

Członek komisji

4

Szymon Mieczkowski-Poprawa

Członek komisji

5

Jadwiga Żmudzka

Członek komisji

6

Estera Krauze

Członek komisji

7

Elżbieta Zacharzewska

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 9

 w Dretyniu

 

Zespół Szkół w Dretyniu

77-200 Miastko, Dretyń 26

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Emilia Sieńko

Przewodniczący Komisji

2

Bogusław Gajowiak

Z-ca Przewodniczącego

3

Maria Małgorzata Peplińska

Członek komisji

4

Hubert Kowal

Członek komisji

5

Renata Ewa Wasilewicz

Członek komisji

6

Ewelina Justyna Ginter

Członek komisji

7

Zbigniew Ostrowski

Członek komisji

  

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 10

 w Słosinku

 

Szkoła Podstawowa w Słosinku

 

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Wojciech Czesław Butkiewicz

Przewodniczący Komisji

2

Bogumiła Maria Gościńska

Z-ca Przewodniczącego

3

Krzysztof Zygmuntowicz

Członek komisji

4

Natalia Kowal

Członek komisji

5

Ryszard Jan Dul

Członek komisji

6

Jolanta Jadwiga Bezłada

Członek komisji

7

Sylwia Marzena Warzyńska

Członek komisji

  

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 11

 w Świerznie

 

Szkoła Podstawowa w Świerznie

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Aneta Kwaśniewska

Przewodniczący Komisji

2

Mariola Lewandowska

Z-ca Przewodniczącego

3

Aleksandra Wasilewska

Członek komisji

4

Marta Anita Ambroziak

Członek komisji

5

Karolina Maria Dierzyńska

Członek komisji

6

Marta Małgorzata Klusek

Członek komisji

7

Dorota Sztobnicka

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 12

 w Trzcinnie

 

Świetlica Wiejska w Trzcinnie

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Anna Szabłowska

Przewodniczący Komisji

2

Tomasz Henryk Biernacki

Z-ca Przewodniczącego

3

Urszula Przeplasko

Członek komisji

4

Roman Tandecki

Członek komisji

5

Teresa Stadnik

Członek komisji

6

Iwona Maria Ginter

Członek komisji

7

Marcelina Paulina Wolska

Członek komisji

  

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 13

 w Piaszczynie

 

Szkoła Podstawowa w Piaszczynie

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Daniel Mariusz Radziszewski

Przewodniczący Komisji

2

Józef Gostomczyk

Z-ca Przewodniczącego

3

Marek Mateusz Felski

Członek komisji

4

Hanna Urszula Krół

Członek komisji

5

Zygmunt Stanisław Nowacki

Członek komisji

6

Jerzy Stanisław Bruski

Członek komisji

7

Alicja Patrycja Gliszczyńska

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 14

 w Miastku

 

Środowiskowy Dom Samopomocy w Miastku

77-200 Miastko, ul. Konopnickiej 12

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Barbara Figiel

Przewodniczący Komisji

2

Ewa Renata Topka

Z-ca Przewodniczącego

3

Karol Konrad Lewandowski

Członek komisji

4

Sławomir Warcholak

Członek komisji

5

Ewelina Barbara Szyca

Członek komisji

6

Alicja Wanda Bobko

Członek komisji

7

Ryszard Ringwelski

Członek komisji

  

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 15

 w Miastku

 

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miastku

77-200 Miastko, ul. Kujawska 1

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Józefa Wasielewska

Przewodniczący Komisji

2

Marlena Łucja Sokół

Z-ca Przewodniczącego

3

Anna Małgorzata Macholla

Członek komisji

4

Eugeniusz Szumacher

Członek komisji

5

Hubert Kozieł

Członek komisji

6

Anna  Iwa

Członek komisji

7

Longina Jankowska

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja  Wyborcza  Nr 16

 w Miastku

 

Szpital Miejski w Miastku Sp. z o.o.

77-200 Miastko, ul. Wybickiego 30

 

SKŁAD KOMISJI

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Magdalena Aleksandra Kwaśniewska

Przewodniczący Komisji

2

Jolanta Marzanna Szczerbuk

Z-ca Przewodniczącego

3

Karol Michał Kozioł

Członek komisji

4

Marek Grymbowski

Członek komisji

5

Włodzimierz Czyżewski

Członek komisji

6

Mariola Łangowska

Członek komisji

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jan Gajo 15-05-2014 14:42:10
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jan Gajo 15-05-2014
Ostatnia aktualizacja: Jan Gajo 15-05-2014 14:42:10